Про нас

20 років на ринку мотозапчастин
'МотоУкраїна' - спеціалізований магазин запасних частин для мототехніки різних виробників. Ми пропонуємо мотозапчастини чудової якості, за розумні гроші і з комфортними умовами доставки.
Асортимент
Тут представлені деталі і запасні частини для всіх агрегатів і вузлів мотоциклів. Ви знайдете все необхідне, як для планової заміни дрібних деталей, так і для капітального ремонту мотоцикла.
Якість
Ми перевіряємо якість всіх закуповуваних деталей і частин. Тому гарантуємо їх відповідність встановленим виробниками мотоциклів стандартам, надійну роботу і довгий термін служби. Придбати запчастина для мотоцикла тут - значить надовго забути про те, що таке її поломка або несправність.
Надійність
Ми працюємо з мотозапчастин вже більше 20 (!) Років. Це підтверджує репутацію 'МотоУкраїна' як досвідченого, чесного і надійного продавця мотозапчастин. Ми дорожимо такою репутацією, тому ретельно перевіряємо кожну продається деталь перед відправкою покупцю.
Ціни
Наш магазин на особливих умовах співпрацює з постачальниками, завдяки чому встановлюються нами на мотозапчастини ціни комфортні для всіх власників мототехніки. Вам не доведеться використовувати деталі до їх повної поломки, адже своєчасна заміна цілком по кишені.
Доставка
Доставка Ваших покупок можлива в більшість міст і регіонів України. Пропоновані нами терміни доставки мінімальні, а вартість - демократична. (Перед здійсненням покупки уточніть можливість доставки саме в Ваше місто!)
Підтримка
Вам доступно не тільки здійснення покупок, але і консультування з усіх пов'язаних з мотозапчастин питань. Ми дамо необхідні рекомендації щодо ремонту, планових замін і обслуговування деталей і вузлів Вашого мотоцикла. Ми дбаємо про його надійності і довговічності разом з Вами!
Контактна інформація
Контактна особа: Олександр
Сайт компанії: //motoukraina.com.ua
Загальна інформація
Назва: Інтернет-магазин 'МотоУкраїна'
Адреса: Харків, Україна
Телефони: +380 (95) 579-98-90, +380 (93) 668-17-52, +380 (97) 078-01-34
Email: motoukraina.com.ua@gmail.com