Скутер і зима. Як бути?

23.12.2015 0 Коментарі

Консервація мототехніки

Як би того не хотілося, але на зимовий період навіть самим завзятим мотоциклістам доводиться ховати своїх залізних коней в гараж. Дилетанти і непрофесіонали не вважають процес зберігання мотоцикла   в зимовий період важливим моментом і можуть просто залишити цю справу без особливого підходу і уваги. Але саме в цей період мототехніка дуже вразлива і навесні, коли ви хочете проїхатися з вітерцем по талим дорогах, ви виявляєте масштабні поломки і несправності. Щоб цього не сталося, ми рекомендуємо   скористатися практичними порадами та рекомендаціями.

  Мотоцикл необхідно зберігати на підставках і з підвішеними колесами. Також рекомендується зняти навантаження з амортизуючої системи передньої вилки і знизити тиску в шинах приблизно до 0.5 атмосфер. Це дасть можливість гумі відпочити від постійного тиску.

  Акумулятор на час зимового зберігання необхідно зняти, попередньо виконавши зарядку. Всі електроприлади мотоцикла, навіть при вимкненому стані, споживають невелику кількість електроенергії, тому, залишивши акумулятор, він однозначно сяде за цей період.

  Зберігання мотоцикла вимагає хорошого клімату, а саме сухого і теплого приміщення з температурою 10-15 ° С. Різкі перепади температур у внутрішніх частинах мотоцикла (бензобак, редуктор, двигун, кардан) викликають утворення конденсату, який в результаті призводить до корозії поверхні.

  Крім, так би мовити, основних і необхідних дій, існує маса способом доповнити якісне зберігання мототехніки:   зміна масла, обробка спеціальними антикорозійними засобами. Найважливішим моментом буде розконсервування мотоцикла, яку варто провести за рекомендованими пунктам:

  • ·                 Злити паливо і замінити на нове;
  • ·                 Перевірити свічки, акумулятор і зачистити всі контакти;
  • ·                 Перевірити мастильні рідини і провести пробний запуск.

  Тим не менш, якщо ви хочете навесні без проблем і дорогого ремонту осідлати свій мотоцикл, зверніться до фахівців за консультацією і точним рекомендаціями конкретно до вашого випадку.