Як змастити бензопилу Штіль?

26.10.2015 0 Коментарі

Мастило ланцюга бензопили Штиль

  Бензопила Штиль є найбільш компактним і потужним інструментом для пилки деревини. Затребуваний і дуже продуктивний, має масу додаткових елементів для комфорту, Штиль, як і інший будь-який інструмент, вимагає періодичного огляду та змащування.

  Систем мастила бензопили має три елементи:

  • Ланцюг;
  • Напрямні шини;
  • Масляний насос.

  У деяких моделях бензопил весь процес змащування здійснюється за допомогою маслонасоса в автоматичному або ручному режимі: в процесі пилки на полотно подається мастильна рідина, яка швидко вбирається тирсою і не має шкідливих речовин для грунту.

  Перед початком роботи з бензопилою необхідно перевірити наявність достатньої кількості масла, для цього покладіть аркуш паперу і включіть пилу, після чого повинен з'явитися слід від масла на поверхні листа. Робота інструменту на суху знизить терміни служби деталей і значно знизить ефективність пилки. Правильно змащена ланцюг   &Ndash; це:

  • Добре відрегульований масляний насос;
  • Заповнений масляний бак;
  • Якісне масло.

  Завдання маслонасоса постійно подавати мастильну рідину в паз шини, по якій рухається ланцюг. Правильно обрана мастильна рідина є важливим фактором при роботі бензопили. Пам'ятайте, що трансмісійна мастило не підходить для роботи. У зимовий період вона застигає і призводить до поломки інструменту. Кращим варіантом будуть марки М6 і М8, які є екологічно чистими і захистять деталі бензопили від зносу.

При мастилі враховуйте розміри і товщину стовбура дерева, над яким варто працювати. Якщо пив походить на всю ширину шини, то тут потреба в мастилі більше. Першою ознакою недостатньої змащення буде задимлення. Якщо в цьому випадки масла досить, то перевірте стан ланцюга і її натяг. &Nbsp;