Як з'ясувати поломку бензопили?

30.07.2015 0 Коментарі

Чому не працює пила?

  Будь-якому механізму, в тому числі і бензопили, необхідно проводити огляд. Але, як би не хотілося, уникнути моменту поломки дуже важко. Вивчивши наступні пункти, ви зможете самостійно проводити огляд і лагодження бензопили.

  Перевірка паливної суміші . Цей фактор є самим маловитратними, де, наприклад, поломка поршневої системи вам обійдеться в 2/3 вартості всього інструменту. Робіть суміш виключно з перевірених і якісних рідин з розрахунком на два тижні. Відстояна рідина втрачає свої властивості і октанове число, що дасть наслідок на пуск і роботу двигуна.

  Перевірка деталей . Першим, на що потрібно звернути увагу – це свічка. Витягніть її і перевірте її зазор, який повинен бути 0.5 мм. Якщо свічка мокра, то швидше за все у вас проблеми з карбюратором, він протікає або заливає. Якщо після прочищення та ремонту карбюратора проблеми не усунулися, то справа в поршневий групі. Зніміть циліндр і дістаньте поршень. Він повинен бути гладким, не мати сколом і подряпин. Кільця повинні щільно сидіти на циліндрі. Розточування та ремонтний розмір значно поліпшить продуктивність роботи поршневої системи.

  Мастильна суміш . Неправильна робота бензопили, заклинювання, проблеми з запуском, можуть походити від погано приготовленої бензинової суміші або складі масла. Неякісні масла закипають при роботі і утворюють пластичну суміш, яка прилипає до поверхні поршня, утворюючи задираки. Для усунення таких проблем необхідно провести комплекс дій:

  • Чи використовуєте свіже паливо з високим октановим числом;
  • Замініть сальники і пошкоджені деталі;
  • Прочистити повітрозабірник і екран іскрогасника.

  Перевищення оборотів. Масштабною проблемою стає поломка, викликана перевищенням оборотів, при якому руйнується все поршневі кільця. Дуже великі обороти супроводжуються постукуванням штифта поршневого кільця. Не забувайте очищати пилу від нагару і бруду, а також вчасно міняти минулі прокладки. Своєчасна заміна і огляд заощадить ваші гроші!